ClickFunnels Nedir?

ClickFunnels web sitesi kurulumu ve e-ticaret hizmetlerini oldukça basit bir sisteme dönüştürürken işlevsellikten taviz vermeyen bir platformdur. Bu yüzden e-ticaret sitesi oluşturma gibi kritik tasarım ve altyapı ihtiyacı olan web sitelerinde ClickFunnels mükemmel bir opsiyon olacaktır.

Şu an bilenen birçok web sitesi inşaat platformu bulunmaktadır. Bu platformların bir kısmı yeterince güncel olmadığından yeni yazılımlarla uyumlu değildir ve bu sebeple fazla yaratıcılık gerektirir. WordPress basit bir opsiyon gibi görünse de basit yazılım ve tasarım bilgileri ve çokça tecrübe gerektirir. Bu yöntemler bazen fazla yaratıcılık gerektirebilir ya da uygulaması çok daha karmaşık olabilir. Bu yüzden bu karmaşıklığı gidermenin en iyi yolu, elinizin altında tüm gereklilikleri tek bir platformda basitçe buluşturacak bir sisteme sahip olmaktır.

Böyle kompakt bir sistemi ClickFunnels sağlıyor. Bu yüzden size düşen yalnızca kendi fikirlerinizi oluşturup ClickFunnels’ı kullanarak para kazanmak olacaktır.

ClickFunnels İle Neler Yapabilirsiniz?

ClickFunnels size diğerlerinden ayrı olarak genel pazarlama ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak araçların yanısıra ihtiyacınız doğrultusunda size gerekebilecek araçlar ve farklı şablonlar sağlamaktadır. Bu nedenle hiçbir işleme başlamadan yapılacak bir planlama, ihtiyaçlarınızı belirleme doğrultusunda en önemli adımı oluşturacaktır. Daha sonrasında ClickFunnels’ın sağladıklarına bir gözatmanız tavsiye olunur.

 • Özel Alanlar
 • A / B Karşılaştırma Testleri
 • E-posta Entegrasyonları
 • Optin Funnelları
 • ClickPops
 • ClickOptin
 • Tüm Gelişmiş Funnellar
 • Satış Funnelları
 • Üyelik Funnelları
 • Otomatik Web Semineri Funnelları
 • Webinar Funnelları
 • Hangout Funnelları
 • Sipariş Sayfaları
 • Yukarı Satış Sayfalar
 • Aşağı Satış Sayfalar
 • Funnellarınızı Paylaşın
 • Öncelikli Destek
 • Öncelikli Şablon İstekleri

Kullanıcı dostu bir arayüzle, animasyonları, sayaçları, videoları ve diğer öğeleri şablonlarınıza kolayca entegre edebilir ve ardından neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görmek için A / B testlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. A / B testlerinin en büyük özelliği kendi satış noktanız ve satışını yaptığınız ürün ya da hizmetinize yönelik daha iyisini bulabilmeniz için size olanak sağlar. Tüm bunları yaparken herhangi bir profesyonel eğitime de ihtiyaç duymazsınız.

Her kurumun farklı ihtiyaçları ve gereksinimleri vardır. Tüm iş gereksinimlerinizi karşılayan, kullanıma hazır mükemmel bir yazılım ürünü bulmaya çalışmak anlamsızdır. Yapılabilecek en mantıklı şey, mevcut bulunan bir sistemi kendi özel ihtiyaçlarınız, personelin yetenekleri, bütçe ve diğer unsurlar üzerinden modifiye etmek olacaktır. Bu nedenle, ClickFunnels sizlere önceden test edilmiş çalışan birçok amaca hizmet edebilecek ve kullanıcı istekleri ve gereklilikleri doğrultusunda değiştirilebilecek şablonlar ve funnellar sağlamaktadır. Altyapı çalışmanızı yapın, kısa listedeki her bir uygulamayı ayrıntılı olarak inceleyin, birkaç ClickFunnels incelemesi okuyun, açıklamalar için satıcıyla görüşün ve son olarak ihtiyaç duyduğunuz ürünü seçin.

ClickFunnels Nasıl Kullanılır?

ClickFunnels, her tür işletme için tüm çevrimiçi satış ve pazarlama ihtiyaçlarını basitleştiren popüler bir araçtır. Çeşitli satış funnel türleri vardır ve her birinin hedeflenen müşteriyi çekecek şekilde tasarlanması ve düzenlenmesi gerekir. Web seminerleri, satış siteleri, üyelik siteleri ve abone listesi için farklı funnellar bulunabilmektedir ve funnelların en güzel yanı her birinin tamamen orijinal görünüme ve özelliklere sahip olmasıdır.

ClickFunnels, kullanıcılara çeşitli hazır satış funnelları sunmaktadır ve tek yapmaları gereken iş gereksinimlerine uygun olanı seçmektir. Örneğin; bir tekstil ürünü satmak ile bir elektronik hizmet satmak, teknik anlamda benzer olabilir ancak farklı şekilde ele alınması gerekir. ClickFunnels satış funnellarınizi sıfırdan düzenlemeye başlamanız için size ürününüze ve satış stratejinize göre farklı funnellar sağlamaktadır bu da size zaman ve iş gücünden tasarruf sağlar.

Funnelınızı seçtikten sonra, bir şablona sahip olmanız gerekir. ClickFunnels ile çeşitli şablonlara web sitenizi oluşturursunuz ve bu şablonların hepsi test edilmiş ve çalışması kanıtlanmıştır. Ayrıca, ClickFunnels farklı şablonların aynı anda kullanılmasına olanak sağlayarak satışlarınızda en yüksek performansı sağlayacak şablona ulaşma yolunda test imkanı sağlar.

Clikcfunnels’ı ücretsiz denemek için buraya tıklayın

Leave a Comment

Want To Get Your Free Clickfunnels Account Today And Get Bonus T-shirt and 20 Funnels Templates?
Click "Yes" Below To Get Your Free Account
2016 (C) All rights reserved.
Try Clickfunnels for 100% Free & Get Bonus Templates
Click Yes To Create Your Free Account
Want To Get Groovefunnels for 100% Free?
Click Yes To Create Your Free Account